שם משתמש
 
  סיסמה
 
  זכור אותי
שלום,  אורח
הרשמה | שכחתי סיסמה
אודות
מי אנחנו
צור קשר
 
גירסת Beta
 
תל אביב 
מי אנחנו:

 אנחנו צוות של ארבעה כותבים הבקיאים בשוק ההון שנים רבות. כל אחד מאיתנו מביא התבוננות מזווית אחרת על שוק ההון כשביחד, אנחנו מקווים, נוכל לספק ערך מוסף למשקיעים, במיוחד במקומות בהם קיים מחסור או קושי מסוים להגיע למידע ותכנים  - מניות בחו"ל, מניות יתר בארץ.

אנחנו שמים דגש על ניתוח דוחות כספיים ואנליזה חשבונאית, לצד התבוננות טכנית על התנהגות המנייה. כמו כן, אנחנו עוקבים אחרי אירועים בחייה של הפירמה שעשויים להיות בעלי השלכה על מצבה הפיננסי והעסקי. אנחנו מפשפשים בעסקאות שהפירמה מדווחת עליהם, אנחנו משתדלים להבין עד כמה שניתן את מצב השוק של הפירמה והתחרות בו, ואנחנו מנסים גם לקבל אינדיקציה מהתנהגות בעלי העניין. בקיצור, אנחנו ננסה לעשות הכול, כדי למלא כמה שיותר חלקים בפאזל  - לא נצליח להשלים אותו, אבל אנחנו מאמינים שהתמונה, בעזרת בורסה-פלוס, תהיה ברורה יותר.

החברים באתר:

אבישי עובדיה:

אבישי כיסה במשך 6 שנות עבודתו ב"גלובס"  חברות ישראליות, בעיקר כאלו הנסחרות בוול-סטריט. לאבישי טור  בנושאי חשבונאות ושוק ההון – "רווח והסבר" המתפרסם זה 7 שנים בעיתון "גלובס", כמו כן, הוא מפרסם מאמרים בבטאון רואי החשבון.

 אבישי מרצה זה שנתיים במסלול ללימודי מנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה בקורסים בניתוח דוחות כספיים וחשבונאות ניהולית.  כמו כן, הוא מרצה זה ארבע שנים במסלול לחשבונאות באוניברסיטאת בר אילן  בקורסים בניתוח דוחות כספיים וחשבונאות ניהולית.

 קובי ישעיהו:

פעיל בשוק ההון המקומי משנת 1991 ובשנים האחרונות גם בשוק הבינלאומי. בשנים 1997-2003 עבד ככתב ועורך באתרי האינטרנט ביזפורטל, אי-אונליין וגלובס. בשנים 2003-2005 ניהל תיק השקעות גדול (נוסטרו) בחברה פרטית ישראלית ובשנתיים האחרונות סוחר ויועץ עצמאי בניירות ערך.

רון שטיינבלט:

פעיל בשוק ההון באופן אישי זה 5 שנים. עבד בעבר כסוחר יום בשוק האמריקני; מתמחה בניתוח פונדמנטלי של חברות הנסחרות בבורסה בת"א, ובניתוח מכשירים - כתבי אופציות, אגרות חוב, תעודות סל ועוד. 

משה ורנר:

עובד בשוק ההון כ-12 שנים במסגרת המערכת הבנקאית ובניהול של תיק נוסטרו לגוף. ב-5 שנים האחרונות עובד במחלקת השקעות של חברת ביטוח.

פעיל כ-9 שנים בפורומים הקשורים לשוק ההון, וב-7 שנים האחרונות, מנהל את אתר דיבורסה www.dbursa.co.il .

לעזרה נוספת ופרטים נוספים ניתן ליצור קשר
תנאי שימוש
 

הכתבות באתר בורסה–פלוס הינן אינפורמטיביות בלבד, ואינן מהוות הצעה לקנייה או מכירה של מניות כלשהן.
כמו"כ אין לראות בכתבות תחליף לייעוץ אישי המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל משקיע.

© כל הזכויות שמורות לבורסה-פלוס
האתר נבנה ועוצב ע"י shteeble.com